Strona główna

Solidny deweloper

LP Invest

center

no-repeat;center top;;

auto

0px

Opis inwestycji

Małe osiedle położne w atrakcyjnej części Nowego Targu na południowym stoku Ustronia z którego rozpościera się przepiękny widok na miasto i całą panoramę Tatr. Do osiedla prowadzi nowa powstała asfaltowa droga. Już teraz powstaje 6 lokali mieszkaniowych o powierzchni 175 m 2 z własnymi garażami.
Każdy lokal mieszkaniowy posiada odrębna działkę o powierzchni prawie 5 arów, studnie głębinową i podłączenie do miejskiej kanalizacji.

Inwestycja powstanie według najnowocześniejszych norm i trendów budownictwa. Bryły domów zaprojektowane zostały tak aby spełniały normy domów energooszczędnych a ogrzewanie zostanie dobrane wg gustu klienta: pompa powietrzna lub kocioł na pelet bądź ekogroszek.

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim zamkniętym czyli z zamontowanymi oknami, instalacją wod-kan i elektryczną(internetową, alarmową, telewizyjną i telefoniczną) tynkami i wylewkami. Jedyną inwestycją jaka pozostaje aby móc wprowadzić się do wymarzonego domu to pomalować ściany, ułożyć podłogi i umeblować mieszkanie.

left

#

fadeInLeft

Szybka finalizacja

Kupno domu następuje w sposób ekspresowy ponieważ nasze domy nie są objęte hipoteką żadnego banku.

#

fadeInUp

Najwyższa jakość

Domy budowane są z najlepszej jakości materiałów a rozwiązania grzewcze należą do najnowszych.

#

fadeInUp

Oferta

Oferta

center

no-repeat;center top;;

auto

0px

469 000 zł

199m2

/oferta

469 000 zł

199m2

/oferta

469 000 zł

199m2

/oferta

469 000 zł

199m2

/oferta